Boek
Jouw dagelijkse werk bestaat uit allerlei vormen van communicatie. Zowel binnen de overheid, het bedrijfsleven als in de profit-en non-profifsector worden er elke dag opnieuw heel wat presentaties, beleidsnota's, brieven en e-mails getikt en geschreven. Het resultaat is helaas lang niet altijd een helder en duidelijk verhaal. Sommige stukken zijn ronduit onleesbaar, andere zijn moeilijk om doorheen te komen.
Dit boekje is bedoeld voor secretaresses die de brieven, rapporten en presentaties in zo'n vorm willen gieten, dat de lezer direct weet waar het om draait. Het is immers essentieel dat iemand goed naar de tekst kijkt, voordat deze verstuurd wordt. Als secretaresse ben jij de aangewezen persoon om die brief, dat memo of die e-mail zo te verbeteren, dat de lezer ook begrijpt wat de auteur bedoelt. Jij kunt jezelf daarin een cruciale rol geven.
We willen je met deze secretaresse Assistent Redigeren van teksten een handreiking bieden. In deze werkwijzer lees je alles over de ins en outs van het redigeren. We wensen je veel success toe en hopen dat je met deze' gids' in de hand nog beter wordt in je vak! «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.