Boek
Dit boekje, speciaal geschreven voor grafici, biedt een snelle introductie in de nieuwe functies van de versies 7 en 7.5 van Quark XPress.
Maar niet alleen nieuwe/vernieuwde zaken als bijvoorbeeld transparantie, slagschaduwen, afbeeldingseffecten en tabellen komen aan bod: het gebruik van composition zones wordt, door middel van een stroomschema, eindelijk inzichtelijk gemaakt.
Als extra bevat deze uitgave een hoofdstuk over de toepassing van typogrammen, één van de belangrijkste gereedschappen die Quark XPress biedt. Dit hoofdstuk is niet alleen voor gebruikers van versie 7 van belang.
De auteur, Klaas Meelker, is sinds 1995 met zijn bedrijf meelkermedia werkzaam als trainer en adviseur voor grafische workflows, en heeft bij uiteenlopende bedrijven moderniseringstrajecten en efficiencyverbeteringen gerealiseerd.
«
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.