Boek
Het steamy derde deel in de humoristische en erotische Pucked-serie van Helena Hunting. Alle delen zijn los van elkaar te lezen.
Lily LeBlanc komt net uit een knipperlichtrelatie die ruim zeven jaar geduurd heeft. Ze wil haar nieuwverworven vrijheid vieren en scharrelen met een sexy man.
IJshockeyer Randy Ballistic ziet een fling met Lily wel zitten. Hij is expert in ronddaten zonder verliefd te worden.
Als er na een tijdje toch gevoelens bij lijken te komen kijken, wordt het allemaal toch een stuk ingewikkelder dan ze hadden gedacht... «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.