Boek
Je kent het ongetwijfeld: je bent een training aan het voorbereiden en je mist net die ene oefening. Of tijdens de training merk je dat het energieniveau van je groep zo daalt dat je er iets aan moet doen. Maar waarom ligt die ene energizer nou net thuis? Hoe ervaren je ook bent als trainer en hoe goed je je vak ook verstaat, je hebt nooit genoeg oefeningen bij de hand. Met deze PDFs is dat probleem verleden tijd!
Thema is al jaren dé uitgeverij voor trainers en coaches. Als onderdeel van Schouten & Nelissen staan wij heel dicht bij het trainersvak. Wij weten dus als geen ander welke oefeningen in de praktijk echt werken en hoe handig het is om die altijd en overal op je smart Phone of tablet bij de hand te hebben!
Oefeningen Probleemdefinitie
Hoe vaak komt het niet voor dat een taak of project niet goed wordt uitgevoerd omdat de probleemstelling niet helder is? De volgende krachtige oefeningen zorgen ervoor dat de probleemstelling helder en concreet wordt gemaakt en afgebakend:
Problem walk, De persfoto, De andere kant.
De Problem walk kan helpen bij de briefing van de probleemstelling, De persfoto is bedoeld om herformuleringen te bedenken en in de oefening De andere kant worden alle invalshoeken van het probleem uitgespeeld.
«
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Niemand