Boek
Voor jou doe ik alles!
Themas: verschillen, accepteren
Meneer Haas en mevrouw Beer weten in het derde verhaal opnieuw te vertederen. Dat komt door de paginagrote illustraties in zachte tinten van Frauke Weldin, en misschien wel vooral door de manier waarop de twee tegenpolen met elkaar omgaan: ze accepteren dat ze van elkaar verschillen.
Oom Haas komt logeren en zet het huis én het leven van meneer Haas flink op zijn kop. Er komt nieuw behang, er worden gordijnen gemaakt het hele huis wordt opnieuw ingericht. Meneer Haas vindt dat maar niks, mevrouw Beer daarentegen is erg onder de indruk van de charmante oom Haas. «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.