Boek
Maissan, A. Th. Lilaca en het mentaal; een lilaïsch onderzoek naar de mentale vermogens van de mens. Met één gekleurde afb. Rucphen, Stichting Elektoor, 2008. 103 blz. (Delta, wetenschappelijke publicaties over het lila en de lilaca, nr. 12). A 5 formaat.
Aan de hand van praktische voorbeelden in de onderzoeksgota’s wordt beschreven hoe de gemiddelde mens leeft en werkt met een mentaal vermogen dat nog niet ten volle is ontwikkeld en nog maar net het dierlijk stadium is gepasseerd. Verder blijkt dat het denken een verdergaand evolutieproces ernstig verhindert. Doordat dit mentaal denkt het hoogste in de schepping te zijn, wordt de psyche, de persoon die juist de ontwikkeling van de materie moet ondersteunen, buiten spel gezet. Interessant is te lezen hoe dit alles blijkt uit velerlei hele gewone gebeurtenissen uit het leven van alledag.
«
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.