Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Later is nu

- Later is nu
 
 
 
 
 
(3)

José Vriens - Later is nu

Maggie komt, na een paar dagen gedwongen nadenken in een vervallen hotel, tot de conclusie dat ze misschien toch iets wil veranderen in haar leven. Ze besluit om het hotel te kopen en het weer helemaal op te knappen.
Haar vriend Mark is echter toch niet van plan om zijn baan op te geven en dus staat ze er alleen voor.
Dennis, de irritante zoon van de vorige eigenaar, maakt het haar ook niet gemakkelijker als hij, bij gebrek aan woonruimte,al lang vóór het hotel geopend is, bij haar intrekt. Alleen Kevin, eigenaar van een aantal andere hotels, is bereid om daadkrachtig hulp te bieden. Dat hij daar misschien egoïstische redenen voor heeft, daar wil Maggie niets over horen.
Ondanks wat tegenslagen op het persoonlijke front weet ze van het hotel een succesvol bedrijf te maken.

Later is nu, is een gezellige familieroman van José Vriens. Er zijn geen hele grote verrassingen, maar het boek leest heerlijk weg als je toe bent aan een paar uurtjes leesontspanning.

December 2010 – Bianca van Strien

Meer recensies