Boek
Gineke Root maakt al ruim twintig jaar kralensieraden. Ze heeft een geheel eigen manier van werken met kralen en regelmatig heeft ze haar unieke sieraden ge oseerd, onder andere in Nederland, ltali n Amerika. Naast het geven van cursussen en workshops publiceert zij veel over kralen en kralensieraden.
Kralen, hip trendy is een boek dat vooral gericht is op de enthousiaste en jongere kralenliefhebber. Ook dit keer heeft Gineke met veel zorg de verschillende patronen ontworpen en daar ook tekeningen bij gemaakt. Door de prachtige fotografie komen de halssieraden, armbanden, oorbellen, hangers en de heupketting zeer goed tot hun recht. Kleurrijke en wat meer ingetogen ontwerpen wisselen elkaar af. In kralen, hip en trendy vind je voor iedereen en voor elke gelegenheid een sieraad. lets voor een chique feest of een vrolijke ketting met bijpassende oorbellen voor zomaar een doordeweekse dag, het is te veel om op te noemen. Depatronen zijn duidelijk beschreven met verwijzingen in de tekst naar foto's en tekeningen Een prachtige toevoeging aan de collectie boeken van Gineke. «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.