Boek
Wat heeft filosofie te maken met de gezondheidszorg? In Komt een filosoof bij de dokter laten verschillende experts zien dat de medische praktijk doortrokken is van wijsgerige kwesties. Diagnostiek, technologische vernieuwing en markwerking: de filosofie biedt de medische professional een kader om daarmee om te gaan. Steeds beginnend bij de praktijk toont dit boek de relevantie aan van wijsgerige reflectie voor de gezondheidszorg. Onmisbare lectuur voor studenten geneeskunde en hbo-v.
Maartje Schermer is hoogleraar filosofie van de geneeskunde aan de Erasmus Universiteit. Marianne Boenink doceert filosofie aan de Universiteit Twente. Gerben Meynen werkt als filosoof en psychiater aan de VU en Tilburg University. «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.