Boek
Jitske van Bergen
Koffie met cake
Doodgewone Verhalen van een uitvaartondernemer
Het leven van een uitvaartondernemer is verre van alledaags. In dit boek beschrijft Jitske van Bergen haar werk en ervaringen in de uitvaartbranche.
Haar belevenissen zijn veelal ontroerend maar soms ook verbazingwekkend en zelfs komisch. Dagelijks komt Jitske in aanraking met dood en verdriet, mensen die sterven en mensen die achterblijven. Toch vindt ze dat ze het mooiste beroep ter wereld heeft, want mensen die door het diepste dal van hun leven gaan, kan ze met raad en daad bijstaan. Het is daardoor een buitengewoon dankbaar beroep.
Jitske van Bergen beschrijft waarom zij voor dit mooie vak heeft gekozen. Haar grappigste, ontroerendste en meest tot de verbeelding sprekende verhalen zijn in dit boek gebundeld. «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.