Boek
Ouders kunnen zich voortaan ongestoord op de weg concentreren en zich keurig aan de snelheid houden! Wel mag er door kinderen van ANWB-leden de komende 2000 kilometer ongestraft worden gescheurd. Met het scheurboek in handen hoeven zij zich niet meer te vervelen op de snelweg.
Hoe werkt dit scheurboek? Het ANWB Kilometervreter Scheurboek bevat kilometerbonnen van 10, 20, 30 en 40 kilometer. Met een bon van bijvoorbeeld 10 km is een kind gemiddeld zeven minuten zoet. Voor een rit naar oma die zestig kilometer verder woont, kiezen kinderen bonnen uit (2 van 30 km of een van 40 en een van 20 km) met spelletjes, raadsels of puzzels waar zij op dat moment zin in hebben.
De kilometers vliegen voorbij terwijl kinderen tussen de 8 en 13 jaar zich bescheuren. «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.