Boek
Java is niet meer weg te denken in de moderne wereld. Kleine Java-programma's - de zogenaamde applets - worden veel toegepast op internet. Maar ook buiten internet worden steeds meer programma's in Java geschreven. In Java in 10 minuten krijgt u een praktijkgerichte handleiding om met Java te leren werken. Toch wordt ook de theorie niet vergeten. Zo leert u alles over variabelen, de opbouw van klassen, het gebruik van standaardbibliotheken enzovoort.
De auteur, Jan Croonen, is docent Java en C++ en schreef eerder studiemateriaal voor Java in de vorm van Powerpointpresentaties en een syllabus. «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Niemand