Boek
De diagnose ADHD geeft ouders vaak opluchting en bezorgdheid. Opluchting omdat het gedrag eindelijk een naam heeft. Bezorgdheid omdat ADHD een negatieve klank heeft en het niet duidelijk is wat er in de toekomst kan worden verwacht.
In dit overzichtelijke boek krijgt u informatie over ADHD en alles wat daarbij komt kijken: het verschijnsel ADHD, de eerste signalen, de diagnose, het behandelplan, de aanpak thuis, de aanpak op school en de medicatie.
Het is ADHD is een gezamenlijke uitgave van de vereniging Balans en Bohn Stafleu van Loghum. Balans is de vereniging van ouders van kinderen met leerontwikkelings en gedragsstoornissen. Onder de leden zijn ook veel beroepsdeskundigen. «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen berichten geplaatst op het prikbord van Het is ADHD.