Boek
Nidhi Chaphekar werd tegen wil en dank beroemd toen haar foto, die amper enkele minuten na de terroristische aanslag op Brussels Airport werd gemaakt, de hele wereld rondging. Zo werd ze zonder haar medeweten het symbool voor alle slachtoffers van de gruwel die op 22 maart 2016 plaatsvond in Zaventem. Ze raakte zwaargewond, maar als bij wonder overleefde ze de bomexplosie.
In Herboren vertelt ze op een aangrijpende manier hoe zij die bange momenten heeft beleefd en hoe ze met de steun van haar familie, vrienden en talrijke onbekenden terugvocht en opnieuw volop voor het leven koos. Een inspirerend verhaal met een boodschap van hoop en liefde.
«Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen berichten geplaatst op het prikbord van Herboren.