Boek
Heidegger. Denken en danken, geven en zijn is een klassieker in de Nederlandstalige filosofie. Dit boek, waarmee Samuel IJsseling in 1964 promoveerde, heeft velen geïntroduceerd in het denken van de 'latere Heidegger'. IJsseling benadert het denken van Heidegger niet als een kritische buitenstaander, maar probeert het van binnenuit te doorgronden.
In eenvoudig maar fraai Nederlands tracht hij de kern van Heideggers vaak ingewikkelde gedachtegang op het spoor te komen, zonder hem daarbij klakkeloos te volgen. IJsselings enkele jaren later verschenen artikel 'Het zijn en de zijnden' vormt hierop een natuurlijke aanvulling en is daarom opgenomen in deze heruitgave van Heidegger. Denken en danken, geven en zijn. Beide teksten zijn onmisbaar voor wie zich een eigen standpunt wil vormen over het denken van Martin Heidegger. «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.