Boek
s Ochtends een sms-berichtje met een korte tekst om de dag mee te beginnen en s avonds een overdenking uit dit boek, die daar naadloos bij aansluit: dat is de multi-mediale aanpak van GOD AAN.
GOD AAN is een onalledaags dagboek met sms-service voor een eigentijdse en eigenzinnige omlijsting van de dag. Niet alleen de Bijbel en de kerkelijke liedbundels hebben als inspiratiebron gediend; ook het dagelijkse leven van de auteurs en de hedendaagse cultuur en samenleving boden bijzondere situaties die ongetwijfeld tot nadenken aanzetten.
* Een steuntje in de rug voor zinzoekers die moeite hebben daar ritme en de regelmaat in aan te brengen.
* Met specifieke bijdragen voor kerkelijke hoogtijdagen én bepaalde seculiere herdenkingsdagen (bijv. vrouwendag, koninginnedag, 4 en 5 mei)
* Met Trouw als mediapartner «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.