Boek
In 'Gedeeld visioen' maakt Franck Ploum een vertaalslag van de Bijbel naar ons hedendaagse leven.
De teksten in deze bezielde bundel snijden thema's aan als leven en liefde, afscheid en troost, en oorlog en vrede. Ploums verbindende boodschap gaat over het geloof in een bevrijdende God, die oproept recht te doen en liefde te zijn; die ons vraagt om cynisme met hoop en vertrouwen tegemoet te treden.
'Gedeeld visioen' leent zich uitstekend voor zowel persoonlijke bezinning als voor liturgisch gebruik in kerken en geloofsgemeenschappen. Ploums woorden hebben hun weg al gevonden naar de Ekklesia Breda en de Studentenekklesia in Amsterdam.
Met een voorwoord van Huub Oosterhuis. «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen verbanden gelegd.