Boek
Joris woont samen met zijn vader, de burgemeester van Bofstad, en dienstmeid Nina in een kast van een huis met wel twintig dakkapellen. Ze leiden zoals alle Bofkonten een vrolijk bestaan. Joris' vader wil gaan trouwen met Juffrouw Drakenstein, maar Joris komt erachter dat ze helemaal niet zo aardig is als ze eruitziet. Als Nina een oud lied zingt over een vergeten stad, wordt Juffrouw Drakenstein hysterisch en ze stuurt Nina onmiddelijk weg.
Joris gaat op onderzoek uit en vindt een luik in de kelder. Het luik leidt naar Pechstad, waar alles precies tegenovergesteld is. Kan hij de inwoners redden uit hun armoedige, grauwe bestaan? En kan hij voorkomen dat zijn vader gaat trouwen met de gemene Juffrouw Drakenstein?
Een Bofkont in Pechstad is genomineerd voor de Hotze de Roosprijs 2018!
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen berichten geplaatst op het prikbord van Een bofkont in Pechstad.