Boek
Verbeter uw golfspel door mentaal sterker te worden. Dat is de hoofdgedachte in De Golfstroom. Vanuit een psychologische benadering krijgt u nuttige oefeningen die uiteindelijk uw golfspel verbeteren.
De hoofdgedachte van de Golfstroom is om u vanuit de psychologie handvatten en nuttige oefeningen te bieden waarmee u het mentale deel van het golfen kunt versterken. Zo verbetert u de kwaliteit van uw golfspel. Vragen die aan de orde komen zijn: Hoe werkt effectief visualiseren tijdens het golfen? Wat is een positieve houding? Hoe past u die houding tijdens het golfen toe? Hoe belangrijk is de macht van het denken bij golfen? Hoe werkt effectieve beloning? Hoe zet u leerwetten in bij het golfen? U leert met dit boek hoe u mentale processen kunt inzetten om uiteindelijk een betere golfer te worden. Ten slotte besteedt dit boek aandacht aan 'flow', de state of mind waarbij golfprofessionals zich in een trance wanen. Auteur Adwin Konsten (1961) is psycholoog en golfer. Meer informatie is te vinden op www.degolfstroom.net.
«
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.