Boek
Het is voorjaar. Terwijl iedereen fantaseert over een niet-opgeëiste lottowinst geniet het Knokse politiekorps van de laatste vredige weken voor de toeristeninvasie. Helemaal rustig is het echter nooit, zelfs niet in dit chique badstadje. Er is de onrustwekkende verdwijning van een kampeerster, vandalisme op het kerkhof en een bizarre inbraakgolf. Als een baron en zijn chauffeur worden vermoord, krijgt inspecteur Luk Borré opdracht de zaak te onderzoeken. In een decor van klasserestaurants, dure winkels en het grote geld ontwikkelen zich vreemde intriges.
Jos Pierreux (1957) vindt zijn inspiratie in de mondaine badstad Knokke-Heist. De dode die met z'n tweeën was is zijn eerste misdaadroman. Het boek werd genomineerd voor de Hercule Poirot-prijs.
'Het beste Vlaamse thrillerdebuut van dit voorjaar.' - De Standaard, John Vervoort
'Een schot in de roos. Een knap debuut met gegarandeerd heel veel lol.' - De Morgen, Fred Braeckman
'Ik heb genoten van elke letter in zijn boek. Het heeft me hardop laten lachen en bezorgde me een krop in de keel. Vijf sterren *****' - Crimezone
'Een van de betere Vlaamse thrillers van dit jaar. Pierreux zoekt het vooral in scherpe dialogen, humor en sarcasme.' - Weekend Knack «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen verbanden gelegd.