Boek
Beginnerstitel over Windows 7 - speciaal geschreven voor senioren!
Computerbrevet voor senioren met Windows 7 is hét cursusboek voor iedereen die op latere leeftijd met de computer aan de slag wil. Met dit boek leert u stap voor stap de basisbeginselen van het besturingssysteem Windows 7. U neemt het boek bij de computer door en doet zo in uw eigen tempo alle kennis en vaardigheden op die u nodig heeft om de vele mogelijkheden van de computer optimaal te benutten.
Met dit boek leert u onder andere:
* werken met de computermuis,
* het besturingssysteem Windows 7 bedienen,
* een briefje typen in WordPad,
* werken met mappen, bestanden en bibliotheken,
* een e-mail verzenden en ontvangen,
* surfen over internet.
Geschikt voor: Windows 7.
Dit boek is geschreven volgens de bekende Visual Steps-methode: duidelijke stap voor stap-instructies met schermafbeeldingen. Voordelige zwart-wit editie. Geschikt voor thuis- en cursusgebruik.
Inclusief herhalingsoefeningen per hoofdstuk en gratis docentenhandleiding (PDF). Gratis online toetsen beschikbaar op www.computerbrevet.nl «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.