Boek
Wie mooi wil zijn..Marjet, is al sinds haar jeugd ontevreden over haar uiterlijk. Als ze wordt geselecteerd voor een nieuw make-over programma, lijkt een droom uit te komen. Voor het oog van heel televisiekijkend Nederland zal zij van een lelijk eendje veranderen in een mooie zwaan. Maar als de eerste kandidaat doodgaat, vreest Marjet voor haar leven. «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een sterk verhaal waarin wel heel veel direct al wordt weggegeven. Spannend en goed verzonnen met verhaallijnen die goed naar elkaar toe groeien. Fenna stort zich op haar verhaal en doet haar research grondig met bijna fatale gevolgen voor zichzelf, haar dochter en haar beste vriendin. Het verhaal wordt nergens saai, blijft spannend en boeien, met een nieuwe liefde die wel heel goed van pas komt.