Boek
Anja heeft eigenlijk alles, maar ze is niet gelukkig.
Door haar volgzame en onzekere karakter laat ze zich zowel door haar man als haar moeder domineren. Ook de relatie met haar dochter gaat bergafwaarts. Via een chatbox komt Anja in contact met Kerren, een vrouw die haar huidige leventje ook enigszins beu is. Zonder hun man ervan in kennis te stellen spreken ze op een dag af om drie maand van huis te ruilen. Hoe zullen de echtgenoten reageren? En houden de vrouwen het vol?
Op luchtige en humoristische wijze beschrijft de auteur de ervaring van beide vrouwen in hun nieuwe onbekende omgeving. «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen verbanden gelegd.