Boek
Brazilië is het op vier na grootste land van de wereld; qua aantal inwoners komt het op de zesde plaats. Brazilië is om vele dingen beroemd. Boven aan de lijst staat wellicht het voetballen, vooral sinds Brazilië in 1994 voor de vierde maal wereldkampioen is geworden (een record). Maar bij Brazilië denken veel mensen toch vooral ook aan de Amazone, de grootste rivier ter wereld. Rond de Amazone strekt zich het regenwoud uit, waar één vierde van alle bekende plantensoorten groeit.
In dit boek komen verder aan de orde: Industrie en energie; Volk en taal; Belangrijkste steden; Kunst en amusement; het Carnaval; en de geschiedenis van het land. «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.