Boek
Their bodies had expired, but anyone could tell that Joseph and Celice were still devoted. The corpses were surrendered to the weather and the earth, but they were still man and wife, quietly resting; dead, but not departed, yet. «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ik heb de vertaling gelezen "Een man, een vrouw en de dood". Een bizar liefdes verhaal tussen een man en een vrouw, dat toch wat op de achtergrond raakt door de macabere beschrijvingen van wat er met een menselijk lichaam gebeurd na de dood wat de ontbinding betreft. Niet echt een boek om te lezen terwijl je wat aan het eten bent vind ik. Omdat ik het een vreemd verhaal vind ben ik niet nieuwsgierig naar andere boeken van deze schrijver. Gelukkig was het een vrij dun boek, 220 pagina's.