Boek
Het zinderende vervolg op Acht dagen
Er zijn bijna acht jaar verstreken sinds Boreas en Gemma acht magische dagen samen beleefden. Ook al hebben ze elkaar na hun dramatische laatste ontmoeting nooit meer gezien of gesproken, ze zijn elkaar nooit vergeten. Gemma heeft groot succes met haar sieraden. Iedereen staat in de rij voor een origineel ontwerp van Josh&Gemma. Ze is gelukkig. Maar er gaat geen dag voorbij zonder dat ze aan hém denkt.
Boreas leidt een flitsend leven met zijn vriendin Babette. Zijn tijdschrift loopt goed en hij schrijft de ene na de andere hit voor een van de populairste zangeressen van het moment, Rain. Dat is alleen wel een geheim, want al die liedjes gaan over Gemma. The one that got away. In het begin was het zijn manier om met Gemma te blijven communiceren en hoopte hij dat zijn liefdesverklaringen haar bij hem terug zouden brengen. Maar inmiddels is hij verdergegaan met zijn leven, of liever gezegd: heeft hij zijn leven zorgvuldig rond de leegte die zij achterliet geconstrueerd.
Dan gaat opeens de telefoon. Zij is het. En ze wil hem zien…
«Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen berichten geplaatst op het prikbord van Acht jaar.