Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
KLEUTERJAREN : MIJN OPA - 3-5 JAAR Mijn opa is echt heel bijzonderk Sta er nu nog van versteld.Luister maar t is echt een wonderwat hij mij pas heeft verteld.De reeks Kleuterjaren volgt het ri... »
Kookkunstjes Kookkunstjes De nieuwe reeks Kookkunstjes, bestaande uit maar liefst zes titels, herbergt tal van zeer originele recepten op uiteenlopend gebied. Stuk voo... »
Voor Hart en Huis Voor Hart en Huis heeft voor veel mensen een vertrouwd gezicht. Dat het dagboek dit jaar voor de 131e keer verschijnt, toont aan dat er dagelijks in heel wat... »