Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Heerlijke desserts Deze lang-verwachte collectie exquise desserts is geschreven door de gelauwerde Australische chef-kok Philip Johnson. U vindt hier meer dan 90 verrukkelijke ... »
Twee gulzige Italianen Ruim dertig jaar geleden verruilden Antonio Carluccio en Gennaro Contaldo onafhankelijk van elkaar hun geboorteland Italië voor Engeland. Later kruisten hun... »
365 goede redenen om aan tafel te gaan Een jaar vol seizoensproducten, een jaar vol bijzondere momenten, een jaar col tips en weetjes. In deze culinaire almanak geeft Stephane Reynaud de lezer voo... »
Easy curry Madhur Jaffrey, die over de hele wereld wordt gezien als autoriteit op het gebied van de Indiase Keuken, begrijpt als geen ander dat we niet altijd tijd hebb... »
Taarten voor Kids Het magische moment waarop de verjaardagstaart wordt binnengebracht is een van de hoogtepunten van een kinderverjaardag. <br/><br/>Elke moeder droomt ervan o... »