Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De serene blik Vier realisten, voortzetters van een grote Hollandse kunsttraditie. Floris Verster, Jan Mankes, Dick Ket en Henk Helmantel creëren alle vier een eigen atmos... »
Pat Andrea De kunst van Pat Andrea (Den Haag, 1942) beweegt zichtussen schoonheid en gevaar. De vele vrouwen in Andrea’swerk weerspiegelen zijn fascinatie voor de fem... »
John Radecker 1885-1956 de droom van het levende beeld. Voor hij naam kreeg als beeldhouwer van het Nationaal Monument op de Dam (1... »
Euan Uglow De Britse kunstenaar Euan Uglow (1932-2000) is een vande belangrijkste figuratieve schilders van de tweede helftvan de 20ste eeuw. Met een rijk-geïllustreer... »
For Real 'For Real' toont met van 35 kunstenaars het beste, meest fascinerende en onverwachte van de Britse figuratieve kunst uit de jaren ‘20 en ’30. Lange tijd ... »
Japi en Bavink en de doorbraak van de moderne kunst In Japi en Bavink en de doorbraak van de moderne kunst legt Ype Koopmans een verband tussen Nescio's verhalen 'De uitvreter' en 'Titaantjes' en de opkomst va... »
Jan Beutener Met een rijk-geïllustreerd boek en een gelijknamige overzichtstentoonstelling brengt Museum MORE een ode aan het oeuvre van Jan Beutener (1932). Een kijker.... »