Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Catechismus De Heidelbergse Catechismus is op verzoek van keurvorst Frederik III van de Palts geschreven door Zacharias Ursinus en Caspar Olevianus. In januari 1563 werd... »
De Dordtse Leerregels In De Dordtse Leerregels heeft dr. W. Verboom dit belijdenisgeschrift uit 1619 hertaald en voorzien van kanttekeningen. In dit belijdenisgeschrift staat de l... »
Gouden oogst Dr. Wim Verboom is 50 jaar werkzaam als theoloog, eerst als predikant in diverse kerkelijke gemeenten, later als hoogleraar aan de universiteit. Jaren van th... »
Ik zie een poort wijd open staan ‘Ik zie een poort wijd open staan’ van Jan Hoek en Wim Verboom is een pastoraal boek over het moeilijke thema van de uitverkiezing. Uitverkiezing is een ... »
Eeuwige vriendschap Een stimulerend boek over een centraal geloofsthema uit de gereformeerde spiritualiteit.
In dit actuele boek voeren de auteurs een warm en realistisch pleid... »
Heidelberger Katechismus, 1563 (luxe ed.) De Heidelbergse Catechismus is op verzoek van keurvorst Frederik III van de Palts geschreven door Zacharias Ursinus en Caspar Olevianus. In januari 1563 werd... »