Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De reus ontwaakt Op zoek naar de ziel van Brazilië <br/><br/>Brazilië staat te schudden op zijn grondvesten. De reus ontwaakt, roepen demonstranten. De reus, dat was het la... »
Hanenbalken Donkersloot, opgegroeid in een achterbuurt, is uitzonderlijk trots op wat hij heeft bereikt: topambtenaar en een man met aanzien in de gemeente Laagveld.<br/... »
Kruutmoes en Paashoutjes, de weg naar later Geboren in de oorlog en opgegroeid in een kleine plattelandsgemeenschap, laat de auteur zien hoe ruim vijftig jaar geleden het leven in een beschermde, afgel... »
O vader wij zijn samen geweest De cruciale rol die een vader speelt…Het kleinschalige boerenleven van toen, dichtbij de aarde, met de seizoenen…De kennismaking met erotiek, liefde en d... »
Waar ben je nu? Dit boek is geschreven voor ieder die een dierbare verloor aan de dood. Het biedt perspectief voor hen die zich niet meer kunnen vinden in het traditionele h... »