Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
O vader wij zijn samen geweest De cruciale rol die een vader speelt…Het kleinschalige boerenleven van toen, dichtbij de aarde, met de seizoenen…De kennismaking met erotiek, liefde en d... »
Panamericana Wim Jansen, journalist en Zuid-Amerikadeskundige, maakt een bewogen reis dwars door zijn geliefde continent.Voor de tweede keer in zijn leven geeft hij zijn ... »
Zingen aan de Styx Hoe is het om te vertoeven 'aan de oever van de Styx', de doodsrivier in de Griekse mythologie, bijvoorbeeld door ziekte? Wim Jansen overkwam het en ontdekte... »
Willem Pijper, Halewijn en Zeist ‘In de Zeister periode kwam er in Jetses’ atelier dikwijls een 17-jarige jongen binnenvallen, die helemaal bezeten was van muziek. Hij speelde vaak onstu... »
Vlammend paradijs Vlammend Paradijs is een openhartige en liefdevolle reeks bekentenissen over een adolescente crisis, over erotiek en God. Wim Jansen beschrijft met ontroerin... »
Brandend verlangen Mystiek heeft de naam nogal zweverig te zijn. God heeft de naam nogal abstract te zijn. Alleen al het woord ‘God’. Dat beladen, misverstandelijke woord. ... »
Hanenbalken Donkersloot, opgegroeid in een achterbuurt, is uitzonderlijk trots op wat hij heeft bereikt: topambtenaar en een man met aanzien in de gemeente Laagveld.<br/... »
De reus ontwaakt Op zoek naar de ziel van Brazilië <br/><br/>Brazilië staat te schudden op zijn grondvesten. De reus ontwaakt, roepen demonstranten. De reus, dat was het la... »