Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De zomer van 1945 Nieuw leven diende zich aan, dagelijkse beslommeringen hielden mensenbezig, het uitgaansleven kwam op gang, maar er was vooral ook groot verdrietom gesneuvel... »
Spellingcarrousel <p>Al ruim twee eeuwen bemoeit de overheid zich met onze spelling. Het is daarbij vaak een kwestie van twee stappen vooruit en een achteruit - hoewel het ook... »
Noordhoff Nederlands in je pocket NEDERLANDS Soms heb je je basiskennis even niet meer paraat. Voor die momenten is er een handige serie compacte opfrisgidsjes. Met de belangrijkste feiten re... »
Groeten uit Brabant Wim Daniëls houdt van taal, van fietsen én van Brabant. Dus neemt hij ons in <i>Groeten uit Brabant</i> mee op een reis per fiets door zijn provincie. We m... »
De vervlogen tijd <p>In dit boek neemt Wim Daniëls ons mee naar de tijd van zijn jeugd: de jaren vijftig en zestig. Een tijd waarin het leven wat trager ging. In het dorp waa... »
Van Dale junior taalscheurkalender Van Dale Junior taalscheurkalender 2015: taalplezier voor de jongste taalfans - Boordevol weetjes, quizvragen, uitleg over herkomst van woorden en meer! - Me... »
Brugboekie Als je naar de middelbare school gaat, verandertje wereld. Geen meester meer maar een leraar,en niet één leraar, maar wel tien leraren. En maarsjouwen van ... »