Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Bob Evers: Lotgevallen rond een locomotief Kan iemand een prachtiger avontuur bedenken dan te mogen rauzen met echte locomotieven op een bergspoorweg in een woest gedeelte van Mexico? En dat is nu pre... »
Een dollarjacht in een D-trein De jacht op de valse dollars, die begon in 'Drie jongens als circusdetective', wordt in dit boek verder beschreven. Het is al bekend geworden dat de valse do... »
Bob Evers: Arie Roos wordt geheim agent Met dit boek over Jan Prins, Arie Roos en Bob Evers, start een nieuwe reeks van spannende avonturen. Arie Roos, die in Londen zit, komt op zeer merkwaardige ... »
Hoog spel in Hongkong Bob Evers, Jan Prins en Arie Roos hebben hun nieuwsgierige neuzen weer eens in andermans zaken gestoken. In Pittsburgh zagen zij de politie een gevluchte juw... »
Heibel in Honoloeloe De vader van Bob Evers, die een fabriek in Pittsburgh heeft, is op een van zijn afdelingen aan het experimenteren met een wielloze auto: de zogenoemde hoverc... »
Pyjama-rel in Panama Op de ‘Lagonia’, de Mexicaanse rommelmarkt, krijgen Jan Prins, Arie Roos en Bob Evers in de gaten dat zij achterna worden gezeten. Ze besluiten er still... »
Vreemd gespuis in een warenhuis Wie nieuwsgierig van aard is, komt gemakkelijk met zijn neus in andermans zaken terecht. Dat gebeurt dan ook op een druilerige regendag in Pittsburgh, USA, w... »
Bob Evers: Een motorboot voor een drijvend flesje De vakantie waar in het begin van Drie jongens en een caravan al eerder sprake van was, wordt nu toch echt ondernomen. Terwijl Arie Roos nog een dag in Amste... »
Een speurtocht door Noord-Afrika De jacht op de valse dollars, die begon in 'Drie jongens als circusdetective' en 'Een dollarjacht in een D-trein', wordt in dit boek verder beschreven. Het w... »
Bob Evers: Vreemd gespuis in een warenhuis Wie nieuwsgierig van aard is, komt gemakkelijk met zijn neus in andermans zaken terecht. Dat gebeurt dan ook op een druilerige regendag in Pittsburgh, USA, w... »