Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ik leg het je nog een keer uit! Verhalen van toen en nu.En van de wieg tot het graf.Over leren en beleren, snappen en gesnapt worden.Spijbelen en twijfelen.Soms waargebeurd, soms echt verzo... »
Ik wens je genoeg Geld is een handige uitvinding want de hele dag goederen ruilen is nogal bewerkelijk.Helaas heeft elke uitvinding ook een keerzijde en geld heeft dat zeker. ... »
Ja baas! Over leiderschap raak je niet uitverteld. Leiders kunnen inspireren en bergen (laten) verzetten, maar ook alle energie wegzuigen en een obstakel vormen. De h... »
Leidinggeven zonder opsmuk ‘Verbeeld je maar niks’, was een van de motto’s bij ons thuis. Maar met verbeelding is niets mis; ze zou veel leidinggevende gegeven moeten zijn. Behal... »
Daar zijn (geen) woorden voor Ruim honderd verhalen over het (einde van het) leven. Om mensen mee op te beuren, woorden te geven aan wat je niet onder woorden kunt brengen, je verdriet te... »
En morgen gezond weer op Over gezondheid en zorg valt veel te verhalen. Dat gebeurt honderduit in deze bundel. Over patiënten en patsers, doktoren en dokteren, zusters en zuchters, ... »
Om op te eten De dinertafel is de beste plek voor een goed gesprek.(Vroeger was de afwas daarna dat ook, maar die is door de automaat overgenomen.)Er zijn zelfs restaurant... »
Weetnietkunde Dit is geen lege dummy over Weetnietkunde. Het is een serieuze, nieuwsgierige ontdekkingstocht over een opvallend onderwerp. De werkelijkheid duwt ons met de... »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });