Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De laatste tocht Na een lange zoektocht ontdekt de reddingsploeg met Wolfrijders eindelijk Snijer, in de klauwen van een griezelige nieuwe elfenstam. Zijn ze te laat om hun h... »
De laatste tocht Op sterven na dood,krijgt iemand de kans een vreselijke fout te herstellen, die de wereld voor altijd kan veranderen.Ternauwernood aan de duisternis ontsnapt... »
De laatste tocht Het seizoen van de wit-kou is op komst, maar de verzamelde elfen bij de Vaderboomborg zijn op dit moment meer bezig met het nieuwe samenzijn te vieren dan me... »