Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Geluk bij een ongeluk In Geluk bij een Ongeluk weigert Suus Versluis de gevolgen van een tragisch ongeluk te accepteren. Haar onderlichaam werkt misschien niet meer, haar afweerme... »
Niet zonder ons <p>Deel 2 van de new adult-serie <em>Eindeloos </em>van Wendy Brokers</p><p>‘Leg de zakdoekjes klaar, want je gaat ze nodig hebben.’ Lisette Jonkman, aut... »
Niet zonder jou <p>Deel 1 van de new adult-serie <em>Eindeloos </em>van Wendy Brokers</p><p>‘Wendy neemt je op een meeslepende manier mee in dit heftige verhaal en zorgt e... »
Schuld <p><strong>Hoe ver ga jij voor vriendschap?
</strong>Esmay heeft het niet makkelijk thuis, met ouders die op het punt staan om te gaan scheiden. G... »
Baguette met jam voor twee <p>Voor de fans van Jackie van Laren, Charlotte de Monchy en Chantal van Gastel</p><p>Lize de Ruiter heeft na de dood van haar vader zo haar redenen om Neder... »
Als de zon opkomt <p>Deel 3 van de <em>O'Brien</em>-trilogie, het vervolg op <em>Stilte na de storm </em>en <em>Tegen de wind in</em></p> »
Omkijken naar morgen <p>Een invoelend geschreven, meeslepend verhaal over vriendschap, liefde en de verstrekkende gevolgen van gebeurtenissen in iemands jeugd</p><p>Femke Martens... »
De laatste halte <p><p>Jonas, Loïs, Naima en Ralph gaan met hun havo 4-klassen op werkweek naar Londen. Ze hebben tot nu toe eigenlijk nooit zoveel met elkaar te maken g... »
Baguette met jam voor twee <p>Voor de fans van Jackie van Laren, Charlotte de Monchy en Chantal van Gastel
</p><p>Lize de Ruiter heeft na de dood van haar vader zo haar rede... »
Baguette met jam voor twee <p>Voor de fans van Jackie van Laren, Charlotte de Monchy en Chantal van Gastel
<br <p>Lize de Ruiter heeft na de dood van haar vader zo haar redenen om... »