Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Tot een teken Joodse feesten en symbolen zijn niet onbekend in Nederland. Zo zijn ook in ons land kleine kokertjes te koop, die aan de deurposten bevestigd kunnen worden: ... »
Beschouwelijk In onze jachtige tijd is er vaak geen gelegenheid om over bepaalde aspecten van het leven eens rustig na te denken. Daarom is er in deze uitgave voor gekozen... »
Gij waart mijn Hulp Dit boek verscheen ter gelegenheid van het jubileum van ds. A. Moerkerken als docent aan de Theologische School van de Gereformeerde Gemeenten. De bundel bev... »
Tegendraads bij tegenwind De plaats van de kerk in een seculiere samenlevingDe moderne. geseculariseerde samenleving weet niet goed raad meer met het verschijnsel kerk en de kerk raak... »
Messiaanse psalmen Het Bijbelboek Psalmen is onderdeel van het OudeTestament. Toch komen verschillende psalmenterug in het Nieuwe Testament. De schrijver van deHebreeënbrief c... »
Eerst de Jood, en ook de Griek Is de kerk in de plaats van Israël gekomen? Heeft het volk van Israël thans geen andere plaats dan de overige volken op deze aarde? Liggen er nog bijzonder... »