Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een bliksemflits ‘Een bliksemflits’ is het tweede boek in de vierdelige Hudson-serie van Virginia Andrews.
Rain kan na haar jeugd in een van de armste wijken van Washingt... »
Vlucht in de nacht <p>Op de Dr. Foreman Kostschool slapen de ‘studentes’ in schuren, werken ze in de zinderende hitte op het land en zijn ze onderworpen aan de meedogenloze... »
Verlaten zusje Alle vrijheid kent een prijs… Emmie Wilcox was pas zes toen haar oudere zus Roxy het huis uit werd gegooid en verdween. Hun strenge vader tolereerde geen e... »
De droom van een engel ‘De droom van een engel’ is het vijfde en laatste boek in de vijfdelige Casteel-serie van Virginia Andrews.
Annie is gelukkig en de eerste in vier genera... »
Gefluister in de nacht De nog altijd verlegen Semantha keert na haar eindexamen aan een exclusieve, particuliere school terug naar het landhuis van haar familie. De pijnlijke herin... »
Gebroken vleugels- en Schaduwserie, omnibus De Gebroken vleugels-serie<br/>Robin, Teal en Phoebe zijn drie meiden met ieder een andere achtergrond. Één ding hebben ze gemeen: ze zijn born to be wild.... »