Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Cesar van Cesar De familie Urbanus zwemt in het geld nu het bier van Cesar zo'n immens succes is geworden! Maar geld maakt niet altijd gelukkig, merkt Wieske: ze voelt zich ... »
Urbanus Van Amedee tot Zulma Meer dan 35 jaar geleden klopte de jonge tekenaar Willy Linthout aan bij Urbanus. Linthout had het idee om een stripreeks te starten rond de komiek en zanger... »
De proefkonijnen DE AVONTUREN VAN URBANUS
Om er zeker van te zijn dat alle experimenten die in deze strip voorkomen wel wetenschappelijk verantwoord zijn, heeft de tekenaar a... »
Rocco, de spokende clown Circus Ravioli is in Tollembeek! Urbanus wordt uit het publiek gepikt om mee te doen met een spectaculaire act. Hij wordt door de hele circustent gegooid, ma... »
Special Eufrazie In deze Urbanus-special leren we Eufrazie, de moeder van Urbanus, wat beter kennen. Naast heel wat huishoudtips, brengt ze ons ook de katholieke waarden bij.... »
De vliegende goudrenet De familie Urbanus is dood waar de Tollembeekenaars niet gelukkig om zijn.<br/> »