Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De dag dat ... ik mijn speen wegdeed Lila is al groot. Veel groter dan haar kleine broertje Loek. Toch heeft Lila nog een speen, anders kan ze niet slapen. Sssssst, het is geheim. Niemand op sch... »
De dag dat ik Sinterklaas een cadeautje gaf Morgen is het 5 december. Dan komt Sinterklaas op school. En 's avonds staat er een mand met cadeautjes voor de deur. Zo is het ieder jaar. Maar eigenlijk is... »
De dag dat...ik een bril moest Loek zat altijd heel dicht op de televisie als hij naar een programma keek. En toen ze door de weilanden fietsten, groette hij enthousiast de schaapjes - ter... »
Kowboy Kuuk heeft vakantie Het is zomervakantie. En dat vindt Kowboy Kuuk fijn!Hij spettert met zijn zusje Totje in het opblaasbadje in de tuin.Als ze met de caravan naar Frankrijk gaa... »
Brammetje baas Brammetje Baas is een jongetje van zes. Hij leert op school lezen en rekenen. Dat is leuk maar ook lastig. Als je dingen leert moet je stilzitten. Zeker in d... »