Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Feest op de manege + Circus Holderdebolder Twee delen uit de razend populaire serie Het leven op Topford van Thea Stilton, inclusief gratis paardenbedeltje!Feest op de manegeHou jij van paarden en van... »
Sybil Alleen gelaten in Ivarrs Zwarte Toren, merken de zes Prinsessen van de Dageraad niet dat er een vreselijke toverspreuk over hen uitgesproken is. Alleen Sybil... »
Een geheimzinnige liefdesbrief De Thea Sisters vinden bij toeval een geheimzinnige brief: het blijkt een liefdesverklaring te zijn die iemand verloren is! Op het Topford College verspreidt... »
De heks van geur en kleur De Heks van Geur en Kleur nu in voordelige paperback-uitgave!In De Heks van Geur en Kleur, alweer het zesde deel van de succesvolle fantasy-reeks over de Hek... »
Schatjes van schildpadjes Zoals iedere zomer, komen er ook dit jaar zeeschildpadden eieren leggen op het strand van Walviseiland. Maar dan komen de Thea Sisters erachter dat het stran... »
Liefde in de schijnwerpers De Thea Sisters zijn inmiddels zo beroemd en geliefd dat Thea Stilton is begonnen aan een nieuwe serie over de vijf vriendinne: Het leven op Topford.<br/><br... »
Schatgraven op de bahama's De Thea Sisters maken een studiereis naar … de Bahama’s! Tussen de wuivende palmen, de azuurblauwe zee, de hagelwitte stranden en de flamingo’s vinden ... »