Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Academische boys Stibbond, het is jouw taak de tegenstander te straffen voor elke overtreding.
Bedoel je niet dat ik beide ploegen moet bestraffen, Aartskanselier? ... »
Betoverkind <p>‘Wat is het hier kaal,’ zei Conina.
‘Wat ik maar niet begrijp,’ zei Niezel, ‘als wij nu in het lampje zitten dat ik vastheb, dan moet de ik... »
Verhalen van de Schijfwereld bundel 4 <p>Pratchett schrijft prettig leesbaar en onderhoudend en een van de kenmerken van zijn boeken is dat er grote aantallen kleine verwijzingen en grapjes doorh... »
Pyramides <p>‘Ben jij dan de zoon van een god?’ fluisterde Artuur.
‘Dat hoort bij koning zijn, waar ik vandaan kom,’ zei Peppink gauw. ‘Mijn vader hoeft... »
Snuif <p>Commandeur Douwe Flinx viert met vrouw, kind en tegenzin vakantie op zijn landgoed. Saai hoor, maar al gauw dienen zich moord en doodslag aan. Buiten d... »
The Unadulterated Cat The unadulterated cat is becoming an endangered species as more and more of us settle for those boring mass-produced cats the ad-men sell us. But the Campaig... »
Where's My Cow? Discworld Novel. At six o'clock every day, without fail, with no excuses, Sam Vimes must... »