Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Tempel der winden Avonturier en minnaar, vluchteling en jager, in elk opzicht een rechtvaardig mens, dit alles is Richard Cypher, de Zoeker. Over hem en zijn geliefde Kahlan g... »
De Wet van Negen Vijftien jaar geleden verscheen in de VS het eerste deel van De Wetten van de Magie Het Zwaard van de Waarheid. Miljoenen lezers volgden sindsdien de avon... »
De Omen Machine De Omen Machine - Een Richard & Kahlan roman 1.
Met De Wetten van de Magie wist Terry Goodkind over de hele wereld miljoenen lezers aan zich te binden. Nie... »
Maîtresse van de Dood Maîtresse van de Dood is het eerste deel van Terry Goodkinds gloednieuwe trilogie De Kronieken van Nicci. Het is gebaseerd op een van de meest geliefde pers... »