Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Eten! <p>Dichten is net als koken: ‘je pleurt maar wat in de pan / als je koken kan,’ aldus Riekus Waskowksy. Dat is zeer waar. Sylvia Witteman groeide op als ... »
Koken met Sylvia Witteman de beste recepten en een beginselverklaring. Gebruikt u valium in de gazpacho, of toch liever wodka? Weet hoe u... »
Ik verzin dit niet Hebt u een ex-fruitschaal? Kunt u geen pompstation passeren zonder een frisbee, een kilo winegums en een verdorde frikadel aan te schaffen? Zit er altijd bla... »
Tot dusver niets aan de hand Er is niet leukers dan afluisteren. Wie goed oplet kan op straat, in winkels, in het openbaar vervoer of waar dan ook de vreemdste gesprekken opvangen. Wille... »
Pekingeend bij nacht 'Mama, wil je even wat Chinees voor me opwarmen?' zegt Boelie. Het is half twee 's nachts, op zich een uitstekend tijdstip om Chinees op te warmen, daar niet... »