Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Als de tulpen bloeien <strong>Soms is een verandering helemaal zo gek nog niet! </strong>
Kelly Murphy is gek op routine, het leven kan haar niet gelijkma... »
Duizend kleine dingen Jen is dolgelukkig met haar achttien maanden oude zoontje, maar ze maakt zich voortdurend zorgen. Kleine Jack doorloopt netjes alle stappen in zijn ontwikkel... »
Superzomerbundel (5-in-1) Eindeloos ontspannen met vijf zomerse e-books in één heerlijke bundel. Van superromantisch en feelgood tot kippenvelspannend: voor elk moment op het strand... »
Zoete strijd Drie zusjes, één bakkerij en bakken met liefde in De Keyes-zusjes!Jesse is altijd de brokkenpiloot van de drie zusjes Keyes geweest - het jongste zusje dat... »
De Boardwalk Bookshop <em>De zaken lopen op rolletjes… maar aan de liefde wordt nog gewerkt!</em>
Als drie ondernemende vrouwen een kijkje komen nemen bij een winkelp... »