Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Simpel! Sommige mensen vinden koken moeilijk of ingewikkeld. Of hebben een hekel aan de afwas. Speciaal voor hen schreef Stéphane Reynaud dit kookboek. Om te laten ... »
Van het varken Van het varken
'Van het varken' is bijzonder. Het is een kookboek, maar ook een boek dat veel m vertelt over het varken. En over de mensen die met liefde me... »
A propos bistro Elke culinaire regio in Frankrijk dankt zijn identiteit aan zijn lokale specialiteiten, die stuk voor stuk alle kooktrends hebben doorstaan en nog steeds dag... »
Hotdogs de luxe Een hotdog ken iedereen, als snelle hap met mosterd, ketchup en eventueel zuurkool. Veel variatie was er niet en de hotdog werd niet echt als culinair hoogst... »