Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Griekse tragedies Ze worden nog regelmatig opgevoerd in het theater: de klassieke Griekse tragedies van Aischylos, Euripides en Sophokles. Op de affiches prijken de namen Mede... »
Een beetje mijn broertje Merel gaat met papa enkele dagen op vakantie. Daar kijkt ze wel heel erg naar uit. Maar Bram een kleuter nog en Dianne gaan ook mee. Wat wordt dat? Niets den... »
Floris en Blanchefleur De vader van Floris, de moslimkoning Fenis, doet er werkelijk alles aan om de verboden liefde tussen zijn zoon en de christelijke Blanchefleur tegen te houde... »
Odysseus Nadat Troje is gevallen, keren de Grieken huiswaarts. Voor Odysseus, koning van Ithaka, gaan er tien jaren voorbij voor hij na talloze omzwervingen weer voet... »
De strijd van de Titanen Heel veel, ontelbaar veel eeuwen geleden was er geen hemel, geen zon en geen maan. Er was geen wind en er waren geen wolken. Geen bossen en bergen, geen rivi... »
Van Reynaart de vos tot Sint Brandaan In deze verzameling verhalen uit de middeleeuwen vertelt Simone Kramer de belevenissen van Karel en Elegast, Reynaart de vos en ridder Roelant. Van Sint Bran... »
Odysseus Nadat Troje is gevallen, keren de Grieken huiswaarts. Voor Odysseus, koning van Ithaka, gaan er tien jaren voorbij voor hij na talloze omzwervingen weer voet... »