Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een heerlijke kerst! Een heerlijke kerst met een knappe dokter...(1) MAGISCHE KERST - Carol Marinelli Misschien komt het omdat het bijna Kerstmis is, maar opeens ontdekt verlosku... »
Vlinders in Central Park ALLES IN NEW YORK IS GROOT… OOK DE LIEFDE!
Bloemstylist Frankie Cole gelooft na de desastreuze scheiding van haar ouders niet meer in sprookjesachtige... »
Samen met kerst <em>Kerstmis in de Schotse Hooglanden… Dat kan toch niet misgaan?</em>
Voor de zussen Samantha en Ella Mitchell zijn de kerstdagen de mooiste ... »
Puffin Island Drie vriendinnen hebben ooit gezworen om elkaar altijd bij te staan en in moeilijke tijden terug te keren naar Puffin Island, de plek waar ze zijn opgegroeid... »
Veel liefs uit Manhattan (3-in-1) (0) AANZOEK BIJ TIFFANY'SOverdag is Matilda serveerster in New York, maar 's avonds schrijft ze verhalen met onbevreesde vrouwen in de hoofdrol. Op het momen... »
Gevaarlijk & onweerstaanbaar Een gevaarlijke uitstraling kan zo verleidelijk zijn...Vrouwen vallen bij bosjes voor miljardair Silvio Brianza. Ook zangeres Jessie voelt zich enorm tot hem... »