Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dochter van de mangroven <p>Jamaica, 1753. Deirdre groeit op omringd door de liefde van haar moeder Nora en haar stiefvader. Ondanks het schandaal rondom haar geboorte, heeft ze over... »
Het familiegeheim <p>Journaliste Stephanie is in Nieuw-Zeeland opgegroeid maar woont al het grootste deel van haar leven in Hamburg. Ze heeft geen enkele herinnering aan de ee... »
Dochter van de mangroven Bestsellerauteur Sarah Lark verkocht in Nederland en Vlaanderen al ruim 25.000 exemplaren van haar meeslepende romans over Nieuw-Zeeland en de Caraïben. In ... »
De dag van de zonnewende <p>Nieuw-Zeeland, 1899. De jonge Roberta moet toezien hoe Kevin, de man op wie ze verliefd is, als arts gaat werken in Zuid-Afrika, waar de Boerenoorlog woed... »
Een nieuwe wereld ‘Een nieuwe wereld’ is opnieuw een heerlijke roman van Sarah Lark. Ze schrijft boeken waar romantiek, geschiedenis en leesplezier hand in hand gaan.
Mijn droompaard Storm Jessie en haar moeder gaan op zoek naar een nieuwe manege. Tijdens hun zoektocht raakt Jessie afgeleid door een wel heel knappe jongen met mooie krullen… O... »
De legende van de vuurberg <p>Nieuw-Zeeland, 1880. Aroha groeit op in het weeshuis waar haar moeder Linda de leiding heeft. Maar aan haar gelukkige jeugd komt plotsklaps een eind als z... »
De zang van de hoornschelp De boeken van Sarah Lark slepen je mee naar het Nieuw-Zeeland van de 19e en 20e eeuw. ‘De zang van de hoornschelp’ is het tweede boek dat zich afspeelt o... »
Het lied van de wolken <p>Nieuw-Zeeland, 1893. Gwyneira en Helen, ooit samen overgekomen uit Londen, zijn al een leven lang beste vriendinnen. Helaas geldt dat niet voor hun kleind... »